Viete po rumunsky? Zarábajte až 1100€. Tlmočník

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto):1100
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate rumunský jazyk? Ste zručný a technický typ? Máte vodičský preukaz? Láka vás práca u medzinárodného lídra? Ak áno, neprehliadnite nové pracovné miesta u TOP automobilky v Českej republike. Celosvetovo známa značka ŠKODA, hľadá do svojej výroby tlmočníkov s rumunčinou. Chcete vedieť viac?

SUPER PLAT A NAJMODERNEJŠIE PROSTREDIE

Využiť túto šancu sa vážne oplatí. Získate tu totiž zárobok až 1100€. To vôbec neznie zle, že? Vďaka tejto práci si teda budete môcť fakt dosť dobre zarobiť. Okrem toho budete stáť pri výrobe skvelých automobilov, ktoré budete mať na dosah každý deň. Vaše miesto bude priamo v centre najmodernejšej výroby a aktuálnych procesov v automotive. A s tým sa hocikto nemôže pochváliť. Nemyslíte?

PRÍSPEVKY NA UBYTOVANIE, DOPRAVU A STRAVU

Stabilný plat a prax s modernou výrobou nie sú jedinými výhodami, ktoré táto práca ponúka. Poskytneme vám príspevky na ubytovanie, dopravu a stravu, vďaka ktorým si budete môcť veľmi pekne našetriť. Ak máte ambíciu byť povýšený, tak na tejto pozícií je možný naozaj rýchly kariérny rast. Neváhajte, začnite už dnes!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte ihneď 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom info@express-people.com.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 02/20 839 500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2800751   Dátum zverejnenia: 7.11.2016