Operátor výroby v ČR: plat až 880€ aj bez praxe!

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
880€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu? Máme pre vás skvelú správu! Práve teraz môžete naštartovať svoju kariéru v Liberci u japonského lídra v automotive. Začnite ako operátor na pozícii, ktorá nevyžaduje predošlú prax! Náplňou vašej novej práce bude obsluha
poloautomatických strojov a zariadení vo výrobe a ohýbanie, zakladanie a kontrola produktov. Zarobiť si môžete až 880€. Čo všetko tu na vás čaká?

UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA
Síce za prácou pocestujete do Česka, pomôžeme vám v naozaj veľkej miere.
Ubytovanie a dopravu vám poskytneme úplne zadarmo. Vďaka tomu nebudete
musieť míňať zbytočne viac peňazí. Takisto sa nebudete musieť obávať, že si nebudete vedieť nájsť strechu nad hlavou. Radi vám s tým pomôžeme. Stačí naozaj len prísť!

ZÁLOHY + MOŽNOSŤ ZAROBIŤ SI VIAC VĎAKA BONUSOM
Budete potrebovať peniaze v predstihu? V pohode, môžete si vybrať zálohy, takže bez peňazí nikdy neostanete. A ak si chcete zarobiť viac, tiež na to máte super príležitosť. Privyrobiť si navyše môžete vďaka rôznym bonusom a nadčasom. To stojí zato, no nie? Neváhajte, začnite zarábať s nami!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Volajte na našu infolinku 02/20 839 500 už dnes alebo nám napíšte na [email protected] !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2698424  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880€