Operátor v Česku: plat až 760€ aj bez praxe!

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 760
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu? Máme pre vás skvelý tip! Japonská spoločnosť, ktorá sídli v Liberci (ČR) práve ponúka kopu nových miest. Teraz máte skvelú príležitosť získať prax v automobilovom priemysle. A nielen to – čo na vás ešte čaká? Čítajte ďalej!

STABILNÝ PLAT A UBYTOVANIE ZDARMA
Láka vás získať miesto v automotive spoločnosti v Česku? Tak vás potom iste poteší aj to, že okrem nej získate aj stabilný plat až 760€! A o ubytovanie sa vôbec nebudete musieť starať.
Získate ho totiž úplne zadarmo! Vďaka tomu si z ušetrených peňazí oveľa viac ušetríte.

PRÍSPEVOK NA STRAVU, ZÁLOHY A ĎALŠIE BONUSY
Ubytovanie zadarmo nie je jedinou výhodou, ktorú vám dáme. Takisto nebudete musieť zbytočne míňať na stravu – dáme vám príspevok na obedy! A ak budete potrebovať peniaze v predstihu, radi vám vyjdeme v ústrety. Budete si môcť vyberať zálohy, takže sa nebudete musieť báť, že by vám nezvýšila žiadna hotovosť. Čo vy na to? Môže byť? Tak začnite s nami!
Staňte sa operátorom výroby u japonského lídra už dnes!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Volajte ihneď 220 839 500 už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice