Práca v Nitre: rozbehnite svoju kariéru v priemysle ako operátor výroby

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto):600
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby, ktorí chcú získať prax a zaujímavú prácu u lídra v elektrotechnickom priemysle. Získajte nové miesto v spoločnosti, ktorá patrí medzi najznámejšie značky na Slovensku aj v zahraničí. Chcete sa stať jej súčasťou? Pridajte sa k nám a zarábajte aj bez predchádzajúcej praxe.

Hľadáme:
Mužov a ženy vo veku od 18 do 60 rokov
Ľudí s chuťou pracovať a získať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
Absolventov s túžbou získať prax a naštartovať pracovnú kariéru

Ďalej ponúkame:
Zárobok až 600€
Ubytovanie od 40 km od miesta výkonu práce hradené
Príspevok na stravovanie v podobe stravných lístkov
Príspevok na dopravu
Príplatky za nočné, víkendy a sviatky
Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
Zdarma vás zaškolíme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte zdarma na naše Call centrum 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom info@express-people.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice