Operátor výroby počítačových komponentov s nástupným bonusom (len do konca septembra)!

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte jednoduchú a zároveň zaujímavú prácu? Získajte zamestnanie u lídra vo výrobe elektroniky, v ktorom máte možnosť jednoduchou činnosťou zarobiť až 1000€. Práca spočíva v príprave a kontrole počtu súčiastok vo výrobe hard-diskov, inventúre dielov a ich roznášaní do ďalšej výroby. Zarábajte vďaka zaujímavej práci aj bez predošlej praxe!

Hľadáme:

• Mužov a ženy s chuťou pracovať a získať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
• Zmysel pre zodpovednosť a spoľahlivosť
• Dobré matematické zručnosti

Náplňou vašej práce bude:
• Príprava a roznášanie súčiastok vo výrobe hard-diskov
• Kontrolovanie počtu komponentov
• Inventúry

Ponúkame:
• Možnosť zarábať 1000€ a nástupný bonus až 383€ (platí do konca septembra)
• Rôznorodú prácu aj bez praxe
• Ubytovanie ZDARMA - bývať môžete aj so svojím partnerom či partnerkou
• Výkonnostné a dochádzkové bonusy
• Každodennú starostlivosť nášho koordinátora priamo na pracovisku
• Prax v medzinárodnej spoločnosti
• Zamestnanie v modernom a čistom prostredí
• Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte na našu infolinku 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2651191  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €