Zarábajte až 465€ ako upratovačka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
do 465€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax ako upratovačka alebo na podobnej pozícii? V takom prípade pre vás máme super správu. V spoločnosti, ktorá sídli v Košiciach a vyrába komponenty pre moderné autá, hľadajú práve vás! Náplňou vašej práce bude zabezpečenie čistoty a poriadku v priestoroch výrobnej haly, kde sú montované poťahy a hlavové opierky pre luxusné značky. Chcete vedieť, čo vďaka tejto práci získate?

UBYTOVANIE ZDARMA A PRÍSPEVOK NA DOPRAVU
Ak chcete získať prácu, no nebývate v Košiciach a vyrába komponenty pre moderné autá, hľadajú práve vás! Náplňou vašej práce bude zabezpečenie čistoty a poriadku v priestoroch výrobnej haly, kde sú montované poťahy a hlavové opierky pre luxusné značky. Chcete vedieť, čo vďaka tejto práci získatBENEFITY
Ako upratovačka si u lídra v automobilovom priemysle budete môcť zarobiť až 565€. Vďaka ubytovaniu zdarma a príspevku na dopravu si však veľa z výplaty budete môcť odložiť a dosť veľa ušetríte. A máme pre vás ešte jednu super správu. V spoločnosti, ktorá sídli v Košiciach a vyrába komponenty pre moderné autá, hľadajú práve vás! Náplňou vašej práce bude zabezpečenie čistoty a poriadku v priestoroch výrobnej haly, kde sú montované poťahy a hlavové opierky pre luxusné značky. Chcete vedieť, čo vďaka tejto práci získate?

UBYTOVANIEneznie zle, čo vy na to? Spoločnosť navyše sídli blízko centra Košíc, takže kedykoľvek po práci budete môcť zájsť na nákupy či prechádzku priamo na Hlavnú ulicu či do niektorého z blízkych obchodných centier. Využite všetky výhody a získajte novú prácu už dnes!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte:

Call centrum - 02/20 839 500 , [email protected]

alebo kontaktujte vašu najbližšiu pobočku:

Ružomberok - 0917 852 970, [email protected]
Michalovce - 0917 852 971, [email protected]
Nitra - 0917 852 968, [email protected]
Trenčín - 0907 970 247, [email protected]
Prievidza - 0905 920 725, [email protected]
Košice - 0908 550 037, [email protected]
Prešov - 0905 824 538, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2614763  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 465€