Skvelá ponuka! Zarábajte až 565€ v Košiciach. Aj bez praxe! (Šič/ka)

Manuvia, a. s.

okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Stropkov, okres Svidník, okres Gelnica, Košice, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
Mzdové podmienky (brutto)
až 565€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu? Začnite zarábať ako operátor šitia ešte dnes! Náplňou vašej práce bude šitie poťahov a čalúnenia pre známe značky automobilov! Nemáte prax? Nie je problém, zaučíme vás. V prípade, že nie ste z Košíc, ubytovanie vám poskytneme, a to zadarmo!

Koho hľadáme?

• Ľudí so záujmom o stabilný zárobok a skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
• Prax nie je vyžadovaná, no je výhodou

Miesto výkonu práce: Košice

• Plat až 565€
• Ubytovanie ZADARMO
• Možnosť zarábať šitím poťahov pre známe značky automobilov
• V prípade záujmu možnosť zarobiť viac na nadčasoch
• Práca so sídlom priamo v centre Košíc
• Zmluva na dobu neurčitú (trvalý pracovný pomer)
• Príležitosť získať prácu aj bez predošlej praxe
• Príspevok na stravovanie
• Príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte ihneď 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Prievidza - 0905 920 725, [email protected]
Košice - 0908 161 454 [email protected]
Prešov - 0918 849 376, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2515961  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 565€