Zárábajte až 850€ ako operátor v auto-moto!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ostrov u Stříbra, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
až 850€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok do 850€, stravovanie zadarmo, príspevok na dopravu a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!

Náplňou vašej práce bude:
• Kompletizácia sedačiek pre automobily luxusných značiek
• Stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá

Požadujeme:
• Dosiahnuté základné vzdelanie
• Predošlá prax nie je potrebná¨

Miesto výkonu práce: Ostrov u Stříbra, ČR

• Zárobok až 850€
• Stabilná práca aj bez predošlej praxe
• Doprava zdarma alebo príspevok na dopravu
• Stravovanie v závodnej jedálni zadarmo
• Atraktívne a čisté moderné prostredie
• Možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte ihneď 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2515932  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 850€