Zarábajte ako montážnik autosedačiek až 890€

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
  • Ponúkaný plat (brutto): 730890€ brutto
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábajte ako montážnik autosedačiek na Morave pre zvučné značky svetových výrobcov automobilov. Získajte tak príležitosť pracovať v atraktívnom, modernom a čistom pracovnom prostredí a my vás navyše odmeníme mnohými výhodami s možnosťou zárobku 730€ až 890€ brutto. K tomu vám poskytneme dopravu a ubytovanie zdarma!

Miesto výkonu práce: Kopřivnice, ČR

Iné výhody

- atraktívny zárobok 730€ až 890€ brutto
- možnosť pracovať nadčasy a prilepšiť si tak na výplatnej páske
- doprava do Čiech, ako aj nadštandardné ubytovanie ZDARMA
- príspevok na stravovanie
- možnosť kariérneho rastu a po 3 mesiacoch zvýšenie mzdy
- 13. a 14. plat vyplácaný 2-krát v roku
- prácu v čistom prostredí, v modernej výrobnej hale

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte zdarma na naše Call centrum 0800 400 200 alebo nás kontaktujte mailom info@express-people.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 0800 400 200
E-mail: poslať životopis

Kontakt

0800 400 200
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis