Operátor v auto-moto v Kolíne (ČR) -až 935€ s bonusom 100€

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): až do 935
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Kolín, ČR

Chcete dobre zarábať? Láka vás kariéra v automobilovom priemysle? Potom je táto ponuka priamo pre vás! Pracujte v stredných Čechách pre jednu z najväčších automobiliek sveta! Nástup možný aj bez praxe! Prvé tri mesiace plat 770€, potom až 935€! + 5 týždňov dovolenky! K tomu vám zabezpečíme dopravu do ČR zadarmo. Získate tiež príspevky na dopravu do práce a ubytovanie. Len do konca mája máte navyše možnosť získať aj nástupný bonus 100€!

Náplň práce:
• Možnosť pracovať na rôznych úsekoch – lisovňa, zvarovňa, lakovňa, finálna montáž, logistika, kontrola kvality
• Typické činnosti zahŕňajú:
- montáž dielov automobilov pri výrobnej linke
- kontrolu kvality produkcie
- logistiku a prácu v sklade

Iné výhody

• Len teraz máte šancu získať aj nástupný bonus 100€!
• Možnosť získať skvelé zamestnanie aj bez predošlej praxe
• Prvé tri mesiace plat 770€, potom až 935€!
• Garantovaný 13. plat vyplácaný priebežne raz za štvrťrok
• Výkonnostný a dochádzkový bonus + príplatky za poobedné, nočné zmeny a nadčasy
• Prácu v modernom prostredí na rôznych úsekoch
• Zálohy už po 1. týždni
• Dopravu do ČR zadarmo
• Príspevok na dopravu do práce a ubytovanie
• Zvyšovanie kvalifikácie: získanie certifikátov a školení, ktoré využijete v ďalšej kariére
• Možnosť kariérneho rastu na teamleadra alebo koordinátora výroby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte ihneď :

Call centrum - 220 839 500 , info@express-people.com.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 220839500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

0800 400 200
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2481439   Dátum zverejnenia: 19.9.2016