Marketingový špecialista - senior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia marketingových kampaní a organizovanie marketingových eventov.
- Komunikácia s reklamnými agentúrami a dodávateľmi, získavanie cenových ponúk
- Zadávanie online a offline inzercie
- Spracovanie marketingových reportov (výhodou je ovládanie Excelu na mierne pokročilej úrovni)
- Branding pobočiek (budgeting, realizácia)
- Administratívne práce (spracovávanie objednávok, faktúr)

Čo získaš prácou u nás?

• skúsenosť s prácou v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
• prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch v niekoľkočlennom marketingovom tíme
• výkon práce z centrály, sídliacej v Business Centre v srdci Košíc

Ponúkame ti:

• každodennú podporu zo strany kolegov a celého tímu
• získanie praktických skúsenosti s najnovšími trendami v oblasti marketingu
• možnosť získať reálne skúsenosti a nahliadnuť do zákulisia fungovania jednej z TOP personálnych spoločností

V nasledujúcich dňoch budú prijaté životopisy starostlivo posúdené vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú máte záujem.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aký by si mal byť?
- skúsený, flexibilný
- komunikatívny a cieľavedomý
- schopný pracovať samostatne aj v tíme
- schopný pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny
- schopný rýchlo sa adaptovať a prispôsobiť novým situáciám – vieš plávať, keď ťa vhodia do vody
- máš rád nové výzvy a vieš sa rýchlo učiť
- máš záujem nielen o marketing, ale aj o oblasť ľudských zdrojov
- máš pozitívny vzťah k administratívnej práci
- si ochotný komunikovať a dosahovať stanovené ciele
- ovládaš prácu s PC: Excel, Word, Outlook aj anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť grafických programov výhodou
- vodičský preukaz B – aktívny vodič

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2463364  Dátum zverejnenia: 30.9.2016