Zarábajte v ČR ako kvalitár. Plat až 960€

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
až 960€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu ako kvalitár? Chcete zarábať až 960€? Spoločnosť so sídlom v Tachove hľadá nových ľudí na pozície, kde je hlavnou náplňou práce dozor nad kvalitou vo výrobe. Máte záujem? K stabilnému zárobku získate aj ubytovanie a dopravu zdarma, bonusy za výkon a ďalšie výhody. Začnite už dnes!

Náplňou vašej práce bude:
• Hodnotenie výrobných procesov z hľadiska spôsobilosti
• Technický a kvalitatívny dozor pri výrobe
• Plánovanie metód a postupov zabraňujúcich výskytu porúch
• Analýza a spracovanie reklamácií zákazníkov, audity

• Atraktívne finančné ohodnotenie až 960€
• Ubytovanie zdarma a príspevok na individuálne bývanie
• Dopravu ZDARMA
• Možnosť zarobiť viac vďaka bonusom a nadčasom
• Výber záloh už po 3 dňoch
• Možnosť využiť závodného lekára
• Získanie praxe v renomovanej a celosvetovo uznávanej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte na naše Call centrum 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Ružomberok - 0917 852 970, [email protected]
Michalovce - 0917 852 971, [email protected]
Spišská Nová Ves - 0915 966 730, [email protected]
Nitra - 0917 852 968, [email protected]
Trenčín - 0907 970 247, [email protected]
Prievidza - 0905 920 725, [email protected]
Košice - 0800 400 200, [email protected]
Prešov - 0905 824 538, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
• Stredoškolské vzdelanie technického smeru
• Prax v oblasti kvality je výhodou
• Znalosť ISO 16949
• Pokročilú znalosť nemčiny a aspoň čiastočnú znalosť angličtiny
• Zodpovedných a spoľahlivých ľudí so záujmom o stabilnú prácu

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2415882  Dátum zverejnenia: 29.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 960€