Jednoduchá práca v KE – privyrobte si v pekárni! (pomocný pracovník)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): až 27€ denne
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si privyrobiť? Získajte jednoduchú prácu v pekárni a začnite už dnes. Náplň spočíva v pomocných prácach na rôznych úsekoch výroby. Pracovať môžete na príprave potravín, kontrole a balení výrobkov, príprave pečiva, evidovaní surovín v sklade, manipulácii s prepravkami a pod. Začnite už dnes!

Čo ponúkame:

- Jednoduchú prácu vo voňavom prostredí

- Príležitosť pre privyrobenie si popri inej práci alebo dôchodku

- Pracovná náplň spočíva v pomoci na rôznych úsekoch výroby v pekárni

- Možnosť pracovať na 8-hodinové a 12-hodinové zmeny (ráno, poobede, v noci)

a víkendy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes!
Zavolajte ihneď 0908 161 454 .

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Potrebný je platný zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Express People
Tel.: 02/20 839 500
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2362963   Dátum zverejnenia: 7.12.2016