Brigádnik v pekárni v Košiciach

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až do 25€/denne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si privyrobiť? Získajte nenáročnú brigádu v pekárni a začnite už dnes. Nenáročná práca spočíva v pomocných prácach na rôznych úsekoch výroby. Pracovať môžete na príprave potravín, kontrole a balení výrobkov, príprave pečiva, evidovaní surovín v sklade, manipulácii s prepravkami a pod. Pre pozíciu je potrebný platný preukaz pre prácu v potravinárstve.

- Nenáročná brigáda vo voňavom prostredí
- Príležitosť pre privyrobenie si popri práci, škole alebo dôchodku
- Práca spočívajúcu v pomoci na rôznych úsekoch výroby
- Možnosť pracovať na 8-hodinové a 12-hodinové zmeny (ráno, poobede, v noci) a víkendy
- Zárobok až do 25€ za deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte na naše Call centrum 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre pozíciu je potrebný platný preukaz pre prácu v potravinárstve.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2275350  Dátum zverejnenia: 18.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až do 25€/denne