Zarábajte ako vodič VZV na Morave až 900€!

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodiči VZV, začnite svoju kariéru prácou v automobilovom priemysle. Zarábajte až 900€ a prilepšite si výkonnostnými bonusmi a odmenami. Zarábajte v modernom a čistom prostredí na krásnej Morave. Presťahujte sa za prácou do mesta Kopřivnice a my sa o vás postaráme. Ponúkame vám kvalitné ubytovanie a dopravu zdarma, ako aj samozrejmú starostlivosť koordinátora priamo na mieste!

Miesto výkonu práce: Kopřivnice a my sa o vás postaráme. Ponúkame vám kvalitné ubytovanie a dopravu zdarma, ako aj samozrejmú starostlivosť koordinátora priamo na mieste!

Miesto výkonu práce: Kopřivnice, Česká republika

• atraktívny zárobok až 900€
• výkonnostné príplatky a odmeny
• možnosť pracovať nadčasy a prilepšiť si tak na výplatnej páske
• prácu v 3-zmennej prevádzke
• dopravu do Čiech, ako aj nadštandardné ubytovanie ZDARMA
• príspevok na stravovanie
• stabilnú prácu na TPP
• prácu v čistom a modernom prostredí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte na naše Call centrum 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Ružomberok - 0917 852 970, [email protected]

Michalovce - 0917 852 971, [email protected]

Nitra - 0917 852 968, [email protected]

Trenčín - 0907 970 247, [email protected]

Prievidza - 0905 920 725, [email protected]

Košice - 0800 400 200, [email protected]

Prešov - 0905 824 938, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre pozíciu je potrebná prax v riadení vysokozdvižného vozíka

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2266825  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac