Operátor/ka kvality

Manuvia, a. s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pracuj v Trnave ako operátorka výroby pre firmu zaoberajúcu sa výrobou bielej elektrotechniky. Tvojou náplňou práce bude osádzanie plošných spojov do práčok.

Miesto výkonu práce: Trnava

• Stabilná práca ihneď na pracovnú zmluvu
• Príplatky za nočné, sviatky a víkendy
• Čím dlhšie pracuješ, tým viac si zarobíš! Bonusy sa navyšujú!
• Dopravu na pracovisko aj z pracoviska zdarma
• Ak nebývaš v Trnave alebo okolí, zabezpečíme ti ubytovanie zdarma
• Bezplatné zaškolenie
• Dovolenka podľa zákonníka práce
• Stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte na naše Call centrum 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Lučenec - 0917 111 547, [email protected]

Ružomberok - 0917 852 970, [email protected]

Banská Bystrica - 0917 997 006, [email protected]

Michalovce - 0917 852 971, [email protected]

Spišská Nová Ves - 0915 966 730, [email protected]

Bardejov - 0917 997 004, [email protected]

Nitra - 0917 852 968, [email protected]

Trenčín - 0907 970 247, [email protected]

Bratislava - 0908 550 037, [email protected]

Prievidza - 0905 920 725, [email protected]

Trnava - 0917 997 002, [email protected]

Košice - 0918 918 158, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Skúsenosti z práce na výrobnej linke
• Výučný list
• Dobrý zdravotný stav
• Práca vhodná prevažne pre ženy

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2243032  Dátum zverejnenia: 4.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiac