Šička - výroba autopoťahov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a šitie autopoťahov a opierok pre luxusné automobilové značky.

Naštartujte kariéru v medzinárodnej spoločnosti priamo v Košiciach ako operátor/ka šitia a vyrábajte autopoťahy pre lukratívne značky

- zaškolenie ZDARMA. U nás nemusíte vedieť šiť – my vás to naučíme!
- zárobok 650€ + navýšenie mzdy po 3. odpracovaných mesiacoch
- výkonnostné a dochádzkové bonusy a v prípade záujmu možnosť pracovať nadčasy
- príplatky za víkendy a sviatky
- bezplatné ubytovanie alebo príspevok na dopravu
- prácu vhodnú pre mužov aj ženy
- možnosť uplatnenia sa aj pre absolventov – štartovacia pozícia
- získanie praxe vo výrobe poťahov a opierok pre luxusné automobilové značky
- prácu v modernom a príjemnom pracovnom prostredí
- agentúrneho koordinátora priamo na miest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte na naše Call centrum 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Lučenec - 0917 111 547, [email protected]

Ružomberok - 0917 852 970, [email protected]

Banská Bystrica - 0917 997 006, [email protected]

Michalovce - 0917 852 971, [email protected]

Spišská Nová Ves - 0915 966 730, [email protected]

Bardejov - 0917 997 004, [email protected]

Nitra - 0917 852 968, [email protected]

Trenčín - 0907 970 247, [email protected]

Bratislava - 0908 550 037, [email protected]

Prievidza - 0905 920 725, [email protected]

Trnava - 0917 997 002, [email protected]

Košice - 918 792 672, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2210136  Dátum zverejnenia: 5.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiac