Operátor šitia autopoťahov - Košice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre mužov aj ženy!

Vyrábajte autopoťahy a opierky pre luxusné automobilové značky priamo v Košiciach a získajte:

- TPP
- týždenné zálohy už po 1. odpracovanom týždni
- Ubytovanie HRADÍME MY + stravné lístky
- Prax v šití nepotrebujete, ZDARMA váš zaškolíme
- V prípade záujmu možnosť pracovať nadčasy
- Príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov
- Po 3. mesiaci navýšenie platu
- V prípade dlhodobej spolupráce možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu nás kontaktujte na bezplatnej infolinke 0800 400 200 alebo na pobočke Lučenec 0917 111 547

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Výroba autopoťahov, hlavových opierok do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2192459  Dátum zverejnenia: 22.7.2015