Výroba poťahov pre luxusné automobilky - Košice

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre mužov aj ženy!

Naštartujte kariéru v medzinárodnej spoločnosti priamo v Košiciach ako operátor/ka šitia. Navýšili sme pre vás mzdu!

Čo bude vašou náplňou práce?
výroba a šitie autopoťahov a opierok pre luxusné automobilové značky

Ponúkame vám:

- možnosť záloh už po 1. odpracovanom týždni + príplatky za víkendy a sviatky + v prípade záujmu možnosť nadčasov
prax v šití nie je potrebná, ZDARMA vás zaškolíme
ubytovanie neďaleko pracoviska ZDARMA alebo doprava ZDARMA
stravovanie PREPLÁCAME
agentúrny koordinátor priamo na pracovisku
vhodné aj pre absolventov s chuťou pracovať

Kontaktujte nás na bezplatnej infolinke 0800 400 200 alebo pobočka Lučenec 0917 111 547

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba hlavových opierok pre luxusné značky automobilov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2172379  Dátum zverejnenia: 7.7.2015