Supervízor - zvárač 135 -CO2- JCB Anglicko

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Rocester, Anglicko, Veľká Británia
Termín nástupu
31.08.2015
1900 - 2100 EUR/mesiac, 12 – 13 EUR/hod (neskôr možnosť navýšenia mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho anglického klienta hľadáme zváračov CO2 -135

Vedenie malej skupiny pracovníkov na zmene.

Zváranie podľa štandardných operačných postupov (SOP) metódou MIG a MAG (zváranie mäkkej ocele)

Kontrola kvality zvarov

Manipulácia a zdvíhanie materiálu

- práca na dobu určitú

- garantovaných 39 hodín týždenne

- mzda 12 – 13 EUR/hod (neskôr možnosť navýšenia mzdy)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

JCB - svetový Leader vo výrobe mechanizmov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát

Má skúsenosti na pozícií zvárač, skúsenosti s MIG/MAG zváraním mäkkej ocele

Má štátnu skúšku BS EN 287-1: 2004

Je schopný čítať a rozumieť technickým výkresom

Má efektívne verbálne, písomné a matematické zručnosti

Skúška zvárania - overujeme ešte na SK (Košice)

Na pozícii supervízor požadujeme zvárača 135 s aktívnou angličtinou

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2172338  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 - 2100 EUR/mesiac, 12 – 13 EUR/hod (neskôr možnosť navýšenia mzdy)