Copywriter / Content marketing specialist

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamicky sa rozvíjajúceho marketingového tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Copywriter / Content marketing specialist.

Čo bude tvojou náplňou práce?

- príprava marketingových textov a materiálov na B2C a B2B úrovni
- copywriting, hľadanie tém a príprava tématických článkov
- spravovanie sociálnych sietí (Facebook, Linkedin)
- styk s novinármi, PR, interná komunikácia
- príprava online marketingových materiálov (PPC zostavy, texty na bannery) a offline textov (inzercia, letáky)
- pomoc pri realizácii marketingových kampaní
- pomoc pri správe web stránky

Čo získaš prácou u nás?

• skúsenosť s prácou v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
• prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch v niekoľkočlennom marketingovom tíme
• výkon práce z centrály, sídliacej v Business Centre v srdci Košíc

Ponúkame ti:

• každodennú podporu zo strany kolegov a celého tímu
• získanie praktických skúsenosti s najnovšími trendami v oblasti marketingu
• možnosť získať reálne skúsenosti a nahliadnuť do zákulisia fungovania jednej z TOP personálnych spoločností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EXPRESS PEOPLE, s.r.o., je medzinárodná personálna spoločnosť, špecializujúca sa na výber kvalifikovanej a nekvalifikovanej pracovnej sily vo výrobe, logistike a skladoch. Na trhu pôsobíme od roku 1998. Odvtedy sme poskytli prácu pre vyše 35 000 ľudí. V Európe nás nájdete v 20 náborových centrách v 4 krajinách: Slovensko, Česko, Rumunsko a Poľsko. Vďaka lokálnej blízkosti vieme rýchlo a flexibilne nájsť pracovnú silu pre každého z našich klientov.
Sme špecialistami vo výbere, testovaní a využívaní rôznych metodológií pohovorov.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Aký by si mal byť?

- kreatívny a komunikatívny
- schopný pracovať samostatne aj v tíme
- schopný pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny
- schopný rýchlo sa adaptovať a prispôsobiť novým situáciám – vieš plávať, keď ťa vhodia do vody
- máš rád nové výzvy a vieš sa rýchlo učiť
- máš záujem nielen o marketing, ale aj o oblasť ľudských zdrojov
- máš pozitívny vzťah ku administratívnej práci
- ovládaš prácu s PC: Excel, Word, Outlook aj anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2162574  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou