Absolventská prax - marketingové oddelenie

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): Príspevok na vykonávanie absolventskej praxe
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si práve doštudoval a premýšľaš, kde získať potrebnú prax, pridaj sa k nášmu mladému, dynamickému tímu. Hľadáme absolventa na absolventskú prax.

Čo bude tvojou náplňou práce?

- Pomoc pri realizácii marketingových kampaní a organizovaní marketingových eventov
- Komunikácia s reklamnými agentúrami a dodávateľmi, získavanie cenových ponúk
- Zadávanie online a offline inzercie
- Príprava textov, marketingových materiálov, copywriting, PR
- Pomoc pri spracovávaní marketingových reportov (výhodou je ovládanie Excelu na mierne pokročilej úrovni)

Iné výhody

Čo získaš praxovaním u nás?

• Prax v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu a reálnu šancu po skončení absolventskej praxe prejsť do trvalého pracovného pomeru
• Výkon práce z centrály, sídliacej v Business Centre v srdci Košíc
• Každodenná podpora zo strany kolegov a celého tímu
• Prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch
• Získanie praktických skúsenosti s najnovšími trendami v oblasti marketingu
• Možnosť získať reálne skúsenosti a nahliadnuť do zákulisia fungovania jednej z TOP personálnych spoločností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o., je medzinárodná personálna spoločnosť, ktorá a špecializuje vo výbere kvalifikovanej a nekvalifikovanej pracovnej sily v štyroch sektoroch: Výroba/Logistika, Administratíva/Obchod, Engineering/ Technológie a Stavebníctvo. Na trhu pôsobíme od roku 1998 a odvtedy sme obsadili viac ako 30000 pracovných miest pre stovky našich klientov. V Európe pôsobíme v 20 náborových centrách v štyroch krajinách: Slovensko, Česko, Rumunsko a Poľsko. Vďaka tomu vieme rýchlo a flexibilne nájsť pracovnú silu pre každého z našich klientov. Sme špecialistami vo výbere, testovaní a využívaní rôznych metodológií pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, masmediálna komunikácia, manažment

Vodičský preukaz

B

Aký by si mal byť?

- komunikatívny a cieľavedomý absolvent, ktorý túži získať potrebnú prax v oblasti marketingu
- schopný pracovať samostatne aj v tíme
- schopný pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny, zodpovedný
- schopný rýchlo sa adaptovať a prispôsobiť novým situáciám – vieš plávať, keď ťa vhodia do vody
- máš rád nové výzvy a vieš sa rýchlo učiť
- máš záujem nielen o marketing, ale aj o oblasť ľudských zdrojov, máš pozitívny vzťah ku administratívnej práci
- si ochotný komunikovať a dosahovať stanovené ciele
- ovládaš prácu s PC: Excel, Word, Outlook aj anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky, pričom popri ponúkaní práce na plný úväzok sa zameriava aj na poskytovanie brigád a sezónnych prác. EXPRESS PEOPLE, s.r.o. okrem práce zabezpečuje aj dopravu na pracovisko, ubytovanie, zaškolenie a koordinátora pre zamestnancov. V súčasnosti pod agentúru spadá 25 pobočiek v Slovensku, Česku, Rumunsku a Poľsku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Express People, s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika NOVÁ
E-mail: poslať životopis

Kontakt

02/ 20 839 500
info@express-people.sk
www.express-people.sk www.express-praca.sk

Adresa

Biznis Centrum Košice
Štúrova 27
0401 Košice

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2148903   Dátum zverejnenia: 21.11.2016