Inžinier kvality

Manuvia, a. s.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analyzovanie reklamácií od zákazníkov, evidovanie reklamovaných výrobkov, zodpovednosť za technickú stránku reklamácií zákazníkov, spolupráca s oddeleniami Výroby a Inžinieringu
- analýza, príprava návrhov a nápravných opatrení pri nezhodných výrobkoch, následne zodpovednosť za realizáciu a kontrolu účinnosti implementácie nápravných opatrení
- zodpovednosť za prípravu zákazníckych auditov a následné riešení prípadných nezhôd
- príprava výrobnej dokumentácie, resp. výstupnej kontroly
- evidencia a riadenia dát, príprava reportov (Follow-up, CRA a iné)
- podieľanie sa na zavádzaní systému manažérstva kvality podľa ISO 9001 a požiadaviek zákazníka, sledovanie jeho efektívnosti
- podieľanie sa na tvorbe a uplatňovaní platnej dokumentácie systému kvality (spracovávanie smerníc kvality, pracovných pokynov kvality, formulárov kvality a pod.)
- preverovanie platnosti dokumentácie a podieľanie sa na hodnotení správnosti a efektívnosti aplikácie procedúr systému manažérstva kvality (zodpovednosť za platnosť dokumentácie na svojom pracovisku)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredná škola ukončená v odbore elektrotechnika (podmienka), vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore Manažérstvo kvality (podmienka)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s manažérstvom kvality výhodou
- ovládanie Microsoft Excel na nadpriemernej úrovni
- znalosť komponentov a technológie výroby dosiek plošných spojov
- znalosť elektrotechniky, slaboprúd
- komunikačné schopnosti
- znalosť anglického jazyka (písmom a slovom)

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1901225  Dátum zverejnenia: 16.10.2014