Vodič C+E, C

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
01.10.2014
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 14 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre šoférov s VP skupiny C, C+E. Miesto výkonu práce: Birmingham, Stoke. Ponúkaný plat: 10-14 libier. Nástup: Oktobér 2014. Práca na denné a nočné. Požadované skúsenosti min. 2 roky ako vodič. Ubytovanie je zabezpečené ale nehradené. Jazykové znalosti: AJ - základy. Možnosť pracovať na živnosť. Dlhodobá práca v trvaní 6-7 dní v týždni s možnosťou nadčasov. V prípade záujmu o uvedenú prac. pozíciu zašlite svoj životopis na [email protected]

nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

práca v Anglicku

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1883496  Dátum zverejnenia: 30.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 14 GBP/hodina