Super ponuka! - Skladník/vodič VZV/plat 800 Eur/mesiac brutto

EXPRESS JOB s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 Eur/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v logistických skladoch a vyrobných závodoch. Naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru,manipulácia s tovarom

Ponúkame:
-TPP
-nástupný bonus 100 Eur
- nadštandardné platové ohodnotenie
- nadčasy - preplácame
- ubytovanie a dopravu do práce
-stravne listky
-odmeny
-13 plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Filozofiou spoločnosti je poskytovať integrované a individuálne logistické riešenia od výroby až po koncového zákazníka prostredníctvom komplexných logistických služieb plne vyhovujúcich hodnotovému reťazcu. Profesionalita, interaktívna komunikácia a široké portfólio našich služieb Vám umožní sústrediť sa na svoje podnikanie, zatiaľ čo oblasť prepravy a logistiky prenecháte na spoľahlivého partnera.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Expressjob je personálna agentúra zameraná na využitie potenciálu voľnej migrácie pracovnej sily v integrujúcom sa spoločnom európskom hospodárskom priestore. V poradenskej činnosti sa opiera o synergiu regionálnej ponuky práce a medzinárodného dopytu po kvalifikovaných zamestnancoch.

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť EXPRESSJOB vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Dobré meno spoločnosti EXPRESSJOB, dôvera klientov a zamestnancov sú jej najdôležitejšou devízou v podnikateľskom prostredí. Spoločnosť EXPRESSJOB rešpektuje zákony a všeobecné uznávané pravidlá a hlási sa k spoločenskej a morálnej zodpovednosti za všetky svoje podnikateľské konania.

Cieľ nášho snaženie je orientovaný tak, aby prinášal všestranné výhody pre klientov. Dôležité je pritom poznanie, že kvalitné riešenia sú vždy výsledkom spolupráce konkrétnych ľudí, ktorá prerastá do spojenectva. Chceme pochopiť problémy klientov a presvedčiť ich, že naše riešenia spolu so spôsobilosťami a schopnosťami našich ľudí sú pre nich veľkou príležitosťou.

Zamestnanci spoločnosti EXPRESSJOB dnes tvoria stabilnú a funkčnú komunitu vo výrobných závodoch na európskom trhu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2605433  Dátum zverejnenia: 13.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Eur/mesiac brutto