Asistentka predaja, predavač, pokladník mzda 800 Eur

EXPRESS JOB s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov
- práca na pokladni
- doplňovanie tovaru na predajnú plochu
- práca na predajnej ploche
- inventúra tovaru

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- atraktívne finančné ohodnotenie
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava do zamestnania
- dochadzkovy bonus
-stravne listky
-13 plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Maloobchod s potravinami a rozličným tovarom

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- flexibilita
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- priateľskosť
- aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- preukaz zdravotnej spôsobilosti
- bezúhonnosť
- prax nie je podmienkou, vhodné aj pre absolventov, študentov, dôchodcov

Expressjob je personálna agentúra zameraná na využitie potenciálu voľnej migrácie pracovnej sily v integrujúcom sa spoločnom európskom hospodárskom priestore. V poradenskej činnosti sa opiera o synergiu regionálnej ponuky práce a medzinárodného dopytu po kvalifikovaných zamestnancoch.

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť EXPRESSJOB vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Dobré meno spoločnosti EXPRESSJOB, dôvera klientov a zamestnancov sú jej najdôležitejšou devízou v podnikateľskom prostredí. Spoločnosť EXPRESSJOB rešpektuje zákony a všeobecné uznávané pravidlá a hlási sa k spoločenskej a morálnej zodpovednosti za všetky svoje podnikateľské konania.

Cieľ nášho snaženie je orientovaný tak, aby prinášal všestranné výhody pre klientov. Dôležité je pritom poznanie, že kvalitné riešenia sú vždy výsledkom spolupráce konkrétnych ľudí, ktorá prerastá do spojenectva. Chceme pochopiť problémy klientov a presvedčiť ich, že naše riešenia spolu so spôsobilosťami a schopnosťami našich ľudí sú pre nich veľkou príležitosťou.

Zamestnanci spoločnosti EXPRESSJOB dnes tvoria stabilnú a funkčnú komunitu vo výrobných závodoch na európskom trhu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2581581  Dátum zverejnenia: 28.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800