Office manager s nemeckým jazykom

EXPRESS JOB SLOVENSKO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich klientov
- vyhľadávanie kandidátov podľa požiadaviek klienta a starostlivosť o nich
- práca s internou databázou
- denné a týždenné reporty
- administratívne činnosti

- výhodné platové podmienky a zaujímavé benefity
- firemný notbook, mobilný telefón
- možnosť profesionálneho rastu v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

EXPRESS JOB je obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje klientom na mieru šité riešenia v oblasti ľudských zdrojov a personálneho poradenstva.
Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť
EXPRESS JOB vychádza vo všetkých svojich aktivitách.
Hľadáme kolegu do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka ktorý má:
- chuť učiť sa nové veci a chce profesionálne rásť
- skúsenosti s telefonickou /e-mailovou komunikáciou
- k práci pristupuje "nič nie je nemožné"
- má výborný time-management
- je optimista s veľkou dávkou súťaživosti a motiváciou sa neustále zlepšovať
- je flexibilný a spoľahlivý tímový hráč

Dobré meno spoločnosti EXPRESS JOB, dôvera klientov a zamestnancov sú jej najdôležitejšou devízou v podnikateľskom prostredí. Spoločnosť EXPRESS JOB rešpektuje zákony a všeobecne uznávané pravidlá a hlási sa k spoločenskej a morálnej zodpovednosti za všetky svoje podnikateľské konania.

Naším produktom a devízou by mal byť po každej stránke spokojný zamestnanec, ktorý je ochotný poskytnúť čo najlepší servis klientovi a to za každých okolností.
Cieľom spoločnosti EXPRESS JOB je vytvorenie dlhodobého vzťahu s klientom, ktorý sa zakladá na vzájomnej dôvere.

Úspešne pôsobíme na trhu práce v krajinách Európskej únie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1930846  Dátum zverejnenia: 18.11.2014