Vodič NZV - odber výroby

EXPRESS JOB SLOVENSKO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v logistických centrách.
- ponúkame nadštandartné finančné ohodnotenie
- ponúkame prácu v modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky

- vodič NZV - odber výroby: preskladňovanie tovaru z výroby na expedíciu pomocou NZV a práca s ručným skenerom

- výborné platové ohodnotenie
- zálohy a príspevok na stravu ( 3,00 eur za každú odpracovanú zmenu)
- vykonostné prémie a dovolenka
- TPP na neurčito
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa logistikou a špedíciou. Mzdové ohodnotenie zohľadňuje mieru skúseností, výkonnosť a poskytuje zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti. Ponúkame prácu v modernom sklade s využitím najmodernejšej techniky a možnosťou profesionálneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- platný potravinársky preukaz ( v prípade potreby zabezpečíme )
- platné papiere na NZV- sk. B

EXPRESS JOB je obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje klientom na mieru šité riešenia v oblasti ľudských zdrojov a personálneho poradenstva.
Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť
EXPRESS JOB vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Dobré meno spoločnosti EXPRESS JOB, dôvera klientov a zamestnancov sú jej najdôležitejšou devízou v podnikateľskom prostredí. Spoločnosť EXPRESS JOB rešpektuje zákony a všeobecne uznávané pravidlá a hlási sa k spoločenskej a morálnej zodpovednosti za všetky svoje podnikateľské konania.

Naším produktom a devízou by mal byť po každej stránke spokojný zamestnanec, ktorý je ochotný poskytnúť čo najlepší servis klientovi a to za každých okolností.
Cieľom spoločnosti EXPRESS JOB je vytvorenie dlhodobého vzťahu s klientom, ktorý sa zakladá na vzájomnej dôvere.

Úspešne pôsobíme na trhu práce v krajinách Európskej únie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1912146  Dátum zverejnenia: 29.10.2014