Vedúci oddelenia predaja služieb

Express Group, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívne riadenie tímu obchodníkov predaja služieb železničnej prepravy a dopravy.
Aktívne vyhľadávanie TOP klientov, jednanie a uzatváranie obchodov.
Dopracovanie ponúk pre jednotlivých obchodníkov ( určovanie výšky obchodnej marže na jednotlivých zákazkách)
Osobné jednania s TOP klientmi, aktívna účasť na stretnutí obchodníkov s klientmi.
Pravidelné reporty a správy predkladané vedeniu spoločnosti.
Sledovanie obchodných výkonov spoločnosti.
Zlepšovanie procesov na obchodnom oddelení.
Nastavenie systému efektívneho riadenia tímu obchodného oddelenia.

Ponúkame Vám prácu na pozícii vedúceho obchodného oddelenia so skúsenosťou a schopnosťou organizácie a vedenia tímu.
Úspešná prax vo vlastnom predaji a skúsenosti v obore sú výhodou.
Úspešné budovanie vlastného tímu.
Obchodné a prezentačné zručnosti.
Hľadáme flexibilného, lojálneho zamestnanca voči spoločnosti s obchodnými duchom, so schopnosťou prichádzať s riešeniami aj v krízových, či stresových situáciách.
Riadiace a organizačné schopnosti.
Zvládanie stresu.
Schopnosť vynájsť sa v rôznych situáciách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, (obchodno-ekonomické)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2958257  Dátum zverejnenia: 17.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou