Vedúci obchodného oddelenia pre predaj služieb železničnej prepravy a dopravy- back office

Express Group, a. s.

Miesto práce
Plynárenská 7/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Efektívne riadeniu tímu zamestnancov back office na obchodnom úseku.
Zodpovednosť a dohľad nad činnosťou back office po-zostávajúca zo zberu podkladov k jednotlivým obchodným prípadom, prvotného technického spracovania obchodných prípadov, tipovania dát z kalkulačných listov a cenových ponúk do systémov.
Zaevidovanie nových dodávateľov/odberateľov do systémov.
Vytváranie dodávateľských/odberateľských cenníkov - ako základných podkladov pre fakturáciu.
Vypomáhanie obchodným manažérom pri riešení zložitejších obchodných prípadov (tendre s viacerými reláciami, loženiami, spôsobom prepráv).
Komunikácia s obchodnými partnermi pri obchodnej korešpondencii.
Koordinácia práce na oddelení back office .
Zodpovednosť a dohľad nad oddelením back office.

firemný balík benefitov
práca v stabilnej dynamickej spoločnosti
13. plat
odmeny z HV
mimoriadne odmeny
kompletné služby Golem Clubu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Schopnosť znášať zodpovednosť za zverené úlohy,
za činnosť obchodného tímu - back office. Organizácia času, prideľovanie úloh a kontrola ich plnenia.
Flexibilita a samostatnosť.
Dôslednosť a rozvážnosť.
Pozitívny postoj.

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2958224  Dátum zverejnenia: 17.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou