Referent želežničnej a kamiónovej prepravy

Express Group, a. s.

Miesto práce
Čierna nad Tisou, Košický kraj
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné činnosti referenta cestnej a železničnej prepravy:
- kompletizácia expedícií od obchodníkov
- zabezpečovať disponovanie so zásielkami, hlásenia príchodu zásielky, hlásenia prekládky zásielky, sledovať priebeh zásielok pridelených prepráv
- zabezpečovať komunikáciu so zákazníkmi (majiteľmi tovaru, odosielateľmi, a inými spoločnosťami)
- riešiť reklamácie v zmysle interných noriem spoločnosti
- viesť presnú evidenciu dokumentácie v rámci jednotlivých colných konaní
- kompletizovať podklady, kontrolovať správnosť a úplnosť jednotlivých podkladov potrebných pre zabezpečenie plynulého chodu prepravy
- zastupovať tretie osoby pri colnom konaní v colných režimoch v zmysle platnej legislatívy
- spracovávať podklady pri dovoze, vývoze a reexpedícii tovaru a súčasne postupovať v zmysle všeobecne záväzných právnych predpisov

- 13. plat
- odmeny podľa HV
- voľný vstup do určených GOLEM prevádzok
- dôchodkové sporenie
- teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

praktické a odborné zručnosti:
- MS Office
- znalosť legislatívy a problematiky
- time management
- prax v obore výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- tímová práca
- komunikačné zručnosti
- prozákaznícky prístup

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2346036  Dátum zverejnenia: 30.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou