Executive Search & HR (Marketing) Generalist

Bloomreach SK s.r.o.

Miesto práce
Twin City B, Mlynske Nivy 12, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Fixed monthly salary + Stock options

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stretávať s talentovanými ľuďmi z celého sveta a vyberať si z pracovného trhu tých najlepších?
Láka ťa práca v recruitingu pre jednu z najrýchlejšie rastúcich softvérových firiem?
Alebo pracuješ v agentúre, ktorá ťa zväzuje procesmi a nariadeniami? Jednoducho nastal čas na zmenu?

Do Exponea práve hľadáme ideálneho kandidáta na novú pozíciu Executive Search & HR (Marketing) Generalist!

Ponúkame ti nové impulzy a možnosť podieľať sa na vytváraní netradičných náborových kampaní, ktoré budú teba i kandidátov baviť. Nových kolegov budeš sprevádzať od prvotného kontaktu, postaráš sa o ich hladký nástup do firmy i o ich spokojnosť behom ďalších mesiacov či rokov.

Naše HR je inovatívne a rýchle, rovnaké ako technologické a internetové prostredie, v ktorom Exponea pôsobí.

Exponea je medzinárodne úspešný marketing cloud, nástroj pre hĺbkovú analytiku dát a automatizáciu marketingu pre firmy podnikajúce na internete. Exponea pomáha klientom spomedzi svetových e-commerce lídrov (napr. Zoot, Sygic, Kiwi.com) a ďalších významných spoločností (T-Mobile) zlepšovať biznis výsledky na základe analýzy zákazníckych dát.

Podľa mnohých patrí Exponea medzi svetovú špičku (viď porovnanie Best Marketing Automation Software a Reviews). Spokojných klientov rýchlo pribúda https://exponea.com/success-stories/ a rastieme.

Staneš sa súčasťou skvelého HR tímu!

Ten vedie Veronika (inovátorka v oblasti HR so záľubou v HR marketingu a employer brand buildingu, školiteľka, mentorka a bloggerka NeonovaHR.cz), stretneš sa tiež s Ivkou (PhD študentka v oblasti Values-based Leadership, recruiting a firemná kultúra), Lenkou (Recruitment, HR marketing, eventy a interná komunikácia) a Luckou (Event management).

Exponea stále rastie, ako v Bratislave, tak v našich pobočkách po celom svete (Praha, Londýn, Edinburgh, Moskva, Bogota, Palo Alto). Celkovo nás je už vyše 100 a do roka by sme chceli celosvetovo vyrásť na dvojnásobok.

Koho presne hľadáme?

Generalistu, ktorý sa spočiatku bude venovať hlavne Executive Search a HR Marketingu, a dobudúcna prierezovo obsiahne všetky HR oblasti, ktoré prídu na rad s rastom firmy (Onboarding a Offboarding, Internal Communication, Employee Engagement, Talent Management, Performance and Development Management, Succession Planning).

- Človeka, ktorý nám pomôže cez online i offline kanály obsadiť pozície v sektore, ktorý patrí k tým najprogresívnejším a najžiadanejším na svete.
- Človeka s excelentnou angličtinou, ktorý má min. 1 rok skúsenosť s Executive Search ideálne so zameraním na sales pozície.
- Niekoho, kto sa rád učí nové veci a chce využiť náš intenzívny mentoring a posúvať sa smerom k novým trendom a prepájať Executive Search s HR marketingom a Employer Brandingom.
- Nadšenca, ktorý sa nebojí výziev a zároveň dokáže využiť všetky výhody nášho unikátneho produktu, ktorý je podľa mnohých najlepší na svete (viď porovnanie Best Marketing Automation Software od G2Crowd).

Čo pozícia obnáša:

- Vyhľadávanie ideálnych kandidátov použitím súčasnej databázy, online skupín, sociálnych médií, LinkedIn, cez odporučenie
- Oslovovanie kandidátov pomocou Executive Search a HR marketingu
- Realizácia náborových kampaní v online i offline svete
- Správa Facebook stránky Exponea Society a ďalších online profilov
- Tvorba inzerátov, letákov, príspevkov na blog, Facebook a na ďalšie sociálne médiá atď.
- Návrhy grafík, bannerov, videí a rozhovorov v spolupráci s externými grafikmi a copywritermi
- Fotenie momentiek z diania v kancelárii a ich využitie pre budovanie brandu Exponea
- Networking na afterparties a budovanie sietí kontaktov v rôznych oblastiach prostredníctvom odborných konferencií, prednášok a networkingových akcií
- Príležitostné cestovanie po svete a po našich regionálnych pobočkách

Dobrým odrazovým mostíkom sú:

- Skúsenosti s executive search ideálně s pozíciami z oblasti Sales
- Záujem o sociálne médiá a online marketing (skúsenosti z týchto oblastí výhodou, prípadne veľká chuť sa v tejto oblasti rýchlo učiť od mentora)
- Záujem o nové technológie
- Záľuba pre umenie networkingu
- Perfektná angličtina a slovenčina slovom i písmom
- Chuť byť v centre akcie, tvoriť rýchle pilotné riešenia a dodávať výsledky pod časovým tlakom

Dostaneš veľkú slobodu a dôveru. Nemáme “pípačky”, korporátne pravidlá ani dlhé schvaľovacie procesy. Od prvého dňa nás zaujímajú výsledky. So slobodou je však spojená zodpovednosť.
Spoluvlastnenie firmy prostredníctvom zamestnaneckých akcií.
Platové podmienky s ohodnotením zodpovedajúcemu nasadeniu a zručnostiam.
Možnosť vybrať si počítač, knihy, cvičenie alebo hodiny angličtiny a ďalšie výhody.
Priateľská atmosféra a motivovaní kolegovia, ktorých ich práca baví.
Využiješ zázemie v centre Bratislavy s výbornou dostupnosťou. Mrkni na naše kancelárie v Twin City. (https://vimeo.com/227703255)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, Recruiting, Executive search, Headhunting, HR marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Skvelé, ak budeš mať aj:

- Pozitívny a profesionálny prístup k telefonovaniu
- Skúsenosť s vyhľadávacími technikami cez Linkedin
- Vynikajúcu angličtinu slovom aj písmom
- Excelentné komunikačné schopnosti
- Záujem o HR marketing a predajné techniky

Bloomreach is the world’s #1 Commerce Experience Cloud, empowering brands to deliver customer journeys so personalized, they feel like magic. It offers a suite of products that drive true personalization and digital commerce growth, including:

• Discovery, offering AI-driven search and merchandising
• Content, offering a headless CMS
• Engagement, offering a leading CDP and marketing automation solutions

Together, these solutions combine the power of unified customer and product data with the speed and scale of AI optimization, enabling revenue-driving digital commerce experiences that convert on any channel and every journey.

Bloomreach serves over 850 global brands including Albertsons, Bosch, Puma, FC Bayern München, and Marks & Spencer. Bloomreach recently raised $175 million in a Series F funding round, bringing its total valuation to $2.2 billion.

The investment was led by Goldman Sachs Asset Management with participation from Bain Capital Ventures and Sixth Street Growth. For more information, visit Bloomreach.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3150613  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fixed monthly salary + Stock options