Referent odbytu a logistiky

Explosia SK s. r. o.

Miesto práce
Nobelova 34 ( areál Istrochem), Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektronická evidencia distribúcie produktov.
Obchodná korešpondencia.
Odpadové hospodárstvo.
Riešenie reklamácií.

Stabilná spoločnosť s významným postavením na trhu. Práca v malom a ústretovom kolektíve. Služobný notebook a telefón. Služobné vozidlo. Možnosť práce z domu. Vhodné aj pre študentov v profesnom odbore. Podľa výkonu možnosť práce na plný úväzok.

Motivačný list a životopis prosím zaslať na uvedenú emailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky alebo emailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.6.2017 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zbrojársky priemysel, chemický priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

IBM Lotus Notes - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť. Spoľahlivosť. Precíznosť. Dodržiavanie termínov. Iniciatíva. Kritické myslenie. Ťah na bránu.

Explosia SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Explosia a.s.
Explosia a.s. je tradičný a najvýznamnejší český výrobca výbušnín. História spoločnosti siaha až do roku 1920, kedy bola založená Československá akciová továrna na látky výbušné v Semtíne pri Pardubiciach. Explosia a.s. je 100 % štátom vlastnenou spoločnosťou s významným postavením na trhu priemyselných trhavín nielen v Českej republike a Európskej únii, ale aj na celom svete.
Hlavnou činnosťou na Slovensku je dovoz, skladovanie a distribúcia priemyselných trhavín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Dostojevského rad 5
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Dzurilla
Tel.: 0903200614
E-mail: poslať životopis
ID: 3069810   Dátum zverejnenia: 19.5.2017