Reagujte bez životopisu
Logo EXPERT BÝVANIA

Regionálny maklér pre predaj a financovanie nehnuteľností

EXPERT BÝVANIA

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
INHEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expert Bývania Vám ponúka prácu Realitného experta pre celý región SR.
Prečo práve Vám ?
- lebo ste osobnosť, ktorá skvele komunikuje a má príjemné vystupovanie
- lebo zodpovednosť, cieľavedomosť a ochota byť časovo flexibilný Vám nie je cudzie
- lebo ste pracovne profesionál v sebadisciplíne a viete čo chcete
- lebo Vám pevná pracovná doba už lezie na nervy
- lebo chcete mať viac času pre seba a svoju rodinu
- LEBO chcete zarábať nadštandardne

Ako sa u nás pracuje ?
- pridelíme Vám obchodné ponuky, nemusíte ich hľadať
- zabezpečujete vizualizáciu nehnuteľnosti a obhliadky
- vaša kancelária je online resp. možnej administratívnej práce z domu
- máte exkluzívny región bez konkurencie iného nášho makléra
- neplatíte žiadne poplatky
Za nás sme Vám k dispozícii 24/7.

Čo Vám k tomu treba ?
Nepotrebujete prax, chuť zarábať peniaze ANO, žiaden cudzí jazyk, TOP komunikačné schopnosti však určite. U nás sa vôbec nepracuje každý deň, u nás sa zarába každý deň. Pracujeme efektívne, naučíme Vás to.

Zarobte si veľmi slušné peniaze z realít a keď si trúfate aj na oblasť financovania, berte si ďalšie. Bude to len o Vás, našu podporu máte už teraz. Tak ? Ideme spolu do toho ?

NÁSTUP IHNEĎ !

Tešíme sa na Váš životopis a budúcu spoluprácu.
[email protected]

U nás zarábate 2x. Reality 1x , ich financovanie 2x.
Natankujeme Vám plnú nádrž a preplatíme paušál.
Vašu províziu máte do 48 hodín od ukončenia obchodného prípadu.
Každých 6 mesiacov Vám pridáme jednorazovú odmenu +10% zo všetkých zrealizovaných obchodných prípadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​- spoľahlivosť a lojalita,
​- príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
​- prirodzený komunikačný a obchodný talent
​- záujem vzdelávať sa a rozvíjať sa,
​- pozitívny prístup k práci a zvereným obchodným prípadom​

Realitné služby, financovanie nehnuteľností, celoslovenská pôsobnosť
"Pomáhame ľudom bývať podľa vlastných predstáv"

Kontakt

Kontaktná osoba: Expert Bývania
E-mail: poslať životopis
ID: 4774022  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac