Tester/QA/Validation engineer

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

tvorba testovacích plánů pro validaci softwaru
psaní testovacích scenářů pro SW moduly, systémy, integrační a regresní testy
vytváření automatizovaných testovacích skriptů pro testovací nástroj v Python jazyce a jejich aplikaci
laboratorní a vozové testování
vliv na vývoj nových aplikací a standardů

Zaměstnanecké výhody, benefity

nové moderní prostředí v Praze (metro B, Stodůlky) nebo práce v centru Plzně
bonus za připojení se do týmu 50 000Kč
možnost podílet se na unikátním projektu, který je ojedinělý v ČR
blízká spolupráce se zahraničními kolegy
flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, cafeteria, systém benefitů, školka, sleva na služby a další

Informace o náboru

Přední světová společnost v elektronice vyvíjí inteligentní software pro kolejovou dopravu, který nahradí větší množství dosavadních programů. Software poskytne cestujícím zábavu, informace, reklamu či bezpečnost. Tento software využijí vlaky a rychlovlaky v Německu, Turecku, Španělsku či Číně. Software je však řádně otestovat. Troufnete si?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

je třeba jakákoliv kombinace uvedených technologií: python, java, redmine, SVN, GIT, jenkins, ruby, ruby on rails, OOP, UML, VLAN, virtualizace, TCP/IP, C/C++
praktická zkušenost s testováním a validací (min. 1 rok)
znalost agilního vývoje/scrum a V-model (waterfall)
angličtina je nutná, němčina je výhoda

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3163050  Dátum zverejnenia: 17.8.2017