Javascript developer video aplikací pro Smart TV, Set-Top- Boxy a herní konzole

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj video aplikací pro Smart TV, Set-Top- Boxy a herní konzole
* Vývoj v Javascriptu
* Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů
* Tým nadšených Smart TV vývojářů, který se neustále rozšiřuje
* Spolupráce při vývoji produktů a našeho Smart TV SDK
* Analýza a návrh technických řešení
* Projekty pro světové zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
* Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
* Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
* Působení na světovém trhu
* Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
* Vynikající platové podmínky
* Spolupráce ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je dynamická, rychle rostoucí společnost, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony a tablety, chytré televize, herní konzole, set-top boxy a HbbTV pro zákazníky z celého světa.
Služby společnosti využívají jak malí zákazníci, tak nadnárodní společnosti po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Hledáme schopné a samostatné webové vývojáře, které zajímají nové technologie a vývojem softwaru se baví
* Zkušenosti s vývojem v Javascriptu
* Agilní přístup
* Anglický jazyk
* Znalost problematiky OTT TV, DRM, HbbTV výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3092951  Dátum zverejnenia: 5.6.2017