Účetní s AJ - flexibilní prac. doba, mezinárodní prostředí

Experis

Místo práce
Praha, Česká republika, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
38 - 45 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás účetnictví a chcete se v něm i nadále zdokonalovat?

Rádi byste pracovali v mezinárodním prostředí s přátelskou atmosférou a denním využitím AJ a možností flexibilní pracovní doby i home-office?

Potom se Vám u nás bude líbit!

V současné době hledáme posilu do týmu GENERAL LEDGER (účetní hlavní knihy) a kromě výše zmíněných benefitů nabízíme také odborné vzdělávací aktivity a díky velikosti a úspěchům naší společnosti i skutečnou možnost kariérního růstu.

CO VÁS ČEKÁ:
* vedení účetního deníku, zpracování účetních operací do hlavní knihy
* rekonciliace účtů v rámci hlavní knihy
* měsíční, čtvrtletní a roční závěrkové operace
* příprava uzávěrky, reporting
* finanční schvalování faktur a objednávek
* příprava podkladů pro interní a externí audit, spolupráce s auditory
* spolupráce s dalšími odděleními a pobočkami společnosti

VÁŠ PROFIL:
* VŠ vzdělání - účetnictví, finance, ekonomie, management, nebo odpovídající praxe
* Praxe alespoň 1 rok (přijaté/vydané faktury, nebo komplexní účetnictví)
* Pokročilá AJ (pracovní jazyk společnosti, veškerá komunikace probíhá v AJ)
* Schopnost práce v MS Excel

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
* Příjemné pracovní prostředí, přátelská kultura
* Flexibilní pracovní doba
* Home-office (3x měsíčně)
* Interní vzdělávací program, příspěvek na externí vzdělávání
* Možnost kariérního růstu (seniorní role, vedoucí, manažer, interní auditor, ...)
* Pravidelný měsíční příspěvek na volnočasové aktivity a produkty
* Stravenky, občerstvení pracovišti
* 5 týdnů dovolené
* Teambuldingové akce

Zaujala Vás výše zmíněná pozice? Zašlete nám své CV v AJ a staňte se součástí našeho GL týmu!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní společnost působící v oblasti technologií.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3063667  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 38 - 45 000 CZK