C# a .NET developer na dlouhodobém projektu pro známou automobilku

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní tvé práce bude vývoj softwaru, spolupráce na analýze a testování konečného produktu.
Pracuje se s velkými objemy dat, částěčne mluvíme o Big Datech – sem směřuje další vývoj projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Neustále se budeš dozvídat něco nového, protože pracujeme s novými a neustále se vyvíjejícími technologiemi – možnost osobního a profesního růstu
Příjemné pracovní prostředí s občerstvením k dispozici (káva, čaj apod.)
Flexibilní pracovní doba, lze vykonávat při částečném studiu
Homeoffice v rámci domluvy
Stravenky
5 týdnů dovolené pro tvůj kvalitnější odpočinek
6 dní sick days
Smlouva na dobu neurčitou
Jazykové kurzy
Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Aktuálně hledám nové svěží posily do rozšiřujícího týmu programátorů, kteří pracují na vývoji webových aplikací velkého cloudového zahraničního projektu pro významného klienta z oblasti automobilového průmyslu. Každý vývojář přijde do styku se vším, takže tvá práce nezabředne do stereotypních vzorců a bude mnohem rozmanitější.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost s programováním v C# a .NET – stačí i domácí nebo školní projekty
Zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET
Zkušenost s MS SQL Server a T-SQL
Schopnost učit se nové věci – pracuje se se stále novými technologiemi
Časová flexibilita (občas práce přes čas, vyjímečně o víkendech) – přesčasy jsou proplácené
Aktivní přístup – hledáme někoho, kdo má pozitivní vztah k programování
Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2990451  Dátum zverejnenia: 29.3.2017