Vyvíjej unikátní systém pro holandský trh v PHP

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu zkušených programátorů hledáme nového kolegu, který by nám pomohl zrychlit vývoj našeho SW určeného pro holandský trh.

Budeš pracovat na vývoji webové mobilní aplikace pro obchodníky (Direct Sales).
Model je určen pro firmy na holandském trhu.

S čím pracujeme?
- používáme PHP7
- dodržujeme jasně stanovené coding guidelines
- správu vývojářského prostředí řešíme přes Docker
- všechny změny v kódu prochází code review
- změny testujeme a implementace jsou automatické
- píšeme hromadu testů v Nette Testeru
- ve velké míře používáme GIT a GitHub
- komunikace se serverem probíhá přes poctivě zdokumentované REST API
- používáme Nette a Symfony Console
- RabbitMQ propojuje asynchronní části našeho systému
- používáme Doctrine ORM with MySQL pro statická a MongoDB pro dynamická data
- důležité akce v rámci našeho systému trackuje Monolog
- narůstající počet serverů jsme začali spravovat v Ansible
- analytickou část aplikace proháníme InfluxDB a Grafanou
- novým technologiím se nebráníme
- pokud některé technologie ze neovládáte, nevadí, pomůžeme vám s nimi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci v mladém přátelském kolektivu
- podíl na tvorbě firemního prostředí
- firemní párty, ať už u PS4 s pivem a pizzou, na motokárách, v baru nebo kdekoliv nás zrovna napadne
- vynikající káva zdarma
- možnost výletu do Holandska
- občerstvení z Rohlik.cz
- možnost vzít si do práce pejska
- možnost karierního růstu
- proplácíme kurzy apod.
- možnost získání podílu ve firmě
- kolegy, kteří jsou aktivní v programátorské komunitě – budeme se Ti věnovat, abychom ti pomohli profesně vyrůst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Holandská firma vyvíjející vlastní sw

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

PHP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s PHP a MV* frameworky
- schopnost používat GIT na vysoké úrovni
- znalost problematiky psaní automatických testů
- schopnost domluvit se anglicky
- kritické a pragmatické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2990450  Dátum zverejnenia: 29.3.2017