Vývojář pro Set-Top- Boxy

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj video aplikací pro set-top-boxy Roku, které se stávají stále žádanější na celosvětovém trhu
• Vývoj ve skriptovacím jazyku BrightScript
• Realizace špičkových GUI dle grafických návrhů
• Analýza a návrh technických řešení
• Spolupráce s obchodním a projektovým týmem
• Práce v nově se formujícím perspektivním týmu Roku vývojářů
• Projekty pro světové zákazníky
• Možnost přechodu i na jinou platformu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
• Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
• Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
• Působení na světovém trhu
• Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
• Zajímavé platové podmínky
• Spolupráce ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Python - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Hledáme schopné a samostatné vývojáře, pro které je vývoj software zábava
• Zkušenosti s vývojem ve skriptovacích jazycích jako Visual Basic, Javascript, Python
• Znalost BrightScriptu výhodou – není však očekávána. Velmi však oceníme, pokud si uchazeč již před pohovorem základní informace o platformě nastuduje
• Zásadní je nadšení pro nové věci, vůle a chuť naučit se nový programovací jazyk
• Zkušenost s verzovacími systémy - GIT
• Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
• Profesionální a agilní přístup, proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2990446  Dátum zverejnenia: 29.3.2017