C++/JAVA programátor

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně hledám C++/JAVA vývojáře pro mezinárodní společnost s kancelářemi a zákazníky po celém světe. Firma se specializuje na telekomunikace a mobilní sítě.

Budeš udržovat současnou generaci MMSC serverů a přidružených produktů
Budeš implementovat nový MMSC server pro OpenStack prostředí
Budeš také doporučovat produktová/procesní vylepšení produktovému vývojovému týmu a produktovým manažerům
Také budeš působit jako coach/mentor v oblastech tvé odbornosti
Budeš komunikační bod na know-how pro ostatní peery

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nárok ihned po nástupu máš nárok na:

Stravenky Gastrotur v hodnotě 100,-Kč/den
3 dny sickdays
5 týdnů dovolené (po uplynutí 5ti let v zaměstnaneckém poměru má zaměstnanec nárok na dalších 5 dnů dovolené, celkem může čerpat 30 dnů dovolené za rok)
Očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
Kurzy anglického jazyka a pro cizince kurzy českého jazyka
Ubytování možnost ubytování max. na 1 rok, poplatek cca 5 000 - 7 000 Kč
Odměny u příležitosti zvláštní události v hodnotě 1 000,- Kč při příležitosti jako je svatba, narození dítěte, životní jubileum, odchod do důchodu
Firemní snídaně poslední pátek v měsíci
Sport & social club kolektivní sportovní aktivity

Nárok po uplynutí zkušební doby:

Bezúročné zaměstnanecké půjčky
Sportovní aktivity individuální 350,-Kč/měsíc (Flexipassy)
Zdravotní péče/Kapitálové životní pojištění/Penzijní připojištění příspěvek zaměstnavatele 1 500,- Kč / měsíc.

A aby toho nebylo málo:

Performance Management System/školení/vzdělávání
Vánoční večírek
Mikulášské balíčky pro děti zaměstnanců
Home office po domluvě s nadřízeným
Voda/čaj/káva

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

budeš mít alespon 1 rok praxi jako software engineer v Linuxu (počítáme i projekty, vlastní projekty apod.)
budeš umět v C++
znalost Javy pro tebe bude výhoda
potřebujeme, aby jsi měl dobré komunikační schopnosti v anglickém jazyce, jak psaném, tak mluveném
chceme člověka, který se bude chtít učit nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2526031  Dátum zverejnenia: 20.4.2016