iOS Vývojář

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného vývojáře pro platformu iOS, který by pracoval především na vývoji aplikací pro největšího dodavatele poštovních služeb. Nový vývojář bude tedy pracovat na aplikacích, které budou propagovány velkou firmou a budou ji používat desítky tisíc lidí. Práce by probíhala v prostorách společnosti u metra Hradčanská, s občasnými schůzkami u klienta. Tým by ještě dále tvořil projektový manažer, specialista na UX, webkodér a vývojář pro platfromu Android.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vývoj aplikací pro prestižního klienta a desítky tisíc uživatelů
- intenzivní propagace zhotovených aplikací
- angličtina s rodilým mluvčím přímo v kanceláři (1x týdně)
- fitness centrum přímo v budově (2 patra výtahem)
- práce na HPP/IČO (případně jejich kombinace)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, společnost realizující IT projekty na klíč pro své klienty v ČR i zahraničí, v současné době převážně mobilní řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2409360  Dátum zverejnenia: 14.3.2016