C# developer pro Brno - příležitost i pro juniory!

Experis

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
 Vývoj a testování softwaru
 Programování v C# a .NET
 Tvorba webových aplikací
 Spolupráce na analýze a testování konečného výrobku

Požadavky:
 alespoň SŠ vzdělání
 2-3 roky praxe v této oblasti vývoje software – junior
 4-5 let praxe v této oblasti vývoje software – senior
 Znalost a praktická zkušenost s objektovým programováním v C# a .NET
 Praktická zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET
 Znalost a praktická zkušenost s MS SQL server, případně T-SQL
 Schopnost týmové práce
 Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup
 Znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni mírně pokročilé)
 Výhodou je zkušenost JavaScript, jQuery, Entity Framework, Silverlight, WCF, WPF, případně se staršími technologiemi MS Access a ASP
Nabízíme:

 zajímavou práci v oblasti IT
 Zázemí stabilní a dynamické společnosti
 Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
 Flexibilní pracovní doba
 Zajímavé platové ohodnocení
 Možnost profesního růstu
 Jazykový kurz (Aj, Nj v pracovní době)
 Dovolená navíc
 Sick days
 Stravenky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

German IT company located in Brno

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2243077  Dátum zverejnenia: 4.9.2015