Supervizor/-ka výroby

Experis

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významný nadnárodní koncern působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidátky a kandidáty na pozici Supervizor/-ka výroby.

Vaše práce:
• Koordinace, vedení a motivace středního týmu operátorů.
• Podpora plánování výroby a sledování technologického postupu výroby.
• Optimalizace lidského i strojního kapitálu (plánování práce a optimalizace prostojů ve výrobě).
• Zajištění plánu klíčových ukazatelů ve výrobě.
• Kooperace s oddělením logistiky, kvality a technologie.
• Komunikace se zahraničními kolegy, dodavateli či zákazníky.

Naše požadavky:
• VŠ technické vzdělání či praxe z obdobné pozice.
• Komunikativní znalost AJ (budete hovořit s kolegy ze zahraničí).
• Praxe na pozici supervizora výroby či dlouholetá zkušenost na pozici mistra.
• Vůdčí schopnosti.
• Zkušenost s vedením a koordinací výroby a zkušenost s vedením kolektivu pracovníků ve výrobě.
• Odolnost vůči stresu, samostatná a rozhodná osobnost.

Nabídka:
• Zajímavá práce v liniovém managementu mezinárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu.
• Dobré platové ohodnocení.
• Spoustu benefitů.
• Moderní pracovní prostředí.
• Stabilní zaměstnavatel.

Lokalita:
Rakovník

Kontaktní údaje:
Jestliže Vás nabídka zaujala, neváhejte reagovat na tento inzerát zasláním životopisu. Odpovědí dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní výrobce zařízení pro automobily.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1990638  Dátum zverejnenia: 23.1.2015