Manager Logistics

Experis

Místo práce
Praha, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
02.03.2015
Mzdové podmínky (brutto)
Velice motivující

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte výzvu v podobě novovznikajícího projektu? Rádi by jste využili své dosavadní zkušenosti a zručnosti? Baví Vás logistika, vedení lidí? V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost v distribučním skladu „green field" v Dobrovíz.

Vaši hlavní náplní práce je:

· Komplexní dohled nad inbound/outbound a konkrétní svěřený úsek či proces v skladu

· Nastavování procesů, jejich neustále zlepšování tak, aby ulehčili práci Vašim podřízeným a kolegům a zefektivnili službu pro zákazníka

· Řízení a vedení 10 až 20 přímých podřízených a v sezóně až 200 nepřímých podřízených

· Stanovování cílů pro podřízené tak, aby byli v souladu s požadavky klientů a vedení, zároveň splnitelné

· Pravidelný reporting nadřízenému (lokálně) o výsledcích, plánech, zlepšeních

· Úzká kooperace s jinými odděleními tak, aby chod distribučního centra fungoval

· Dohled nad BOZP ve svěřeném úseku

- Pravidelná kontrola skladových zásob a následné kroky vedoucí ke skladové optimalizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost Vám nabízí zodpovědnou pozici, možnost růstů, podporu v podobě školení v zahraničí, ověřených procesů a zkušených manažérů. Pracujte pro jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu. Kromě zajímavého platového ohodnocení Vám taky klient nabízí spoustu benefitů (jazykové kurzy, 5 týdnu dovolené, bonusy na základě plnění KPIs, možnost zakoupení akcií, atd.)

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a průvodní dopis.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpowergroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Našim klientem je nadnárodní distribuční společnost původem USA, která Vám nabízí možnost stát se součástí "greenfield" projektu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní předpoklady, které od Vás klient jistě bude očekávat:

· Předešlá zkušenost v oblasti logistiky, skladování

· Zkušenost z prostředí výroby, retail, distribuce

· Manažerská zkušenost – jak management procesů, tak management lidí

· Silná orientace na cíl, výsledek, zlepšení

· Ochota v případě zvýšených nároků provozu si „vyhrnout rukávy" a pracovat spolu s ostatními

· Ochota pracovat na směny (ranní/odpolední)

· Silná manažerská/vůdčí osobnost, která je schopná plánování a určení směn a to i v silném provozu, případně o svátcích

· Schopnost plynné komunikace v českém i anglickém jazyce

· Praktická znalost a zkušenost s Lean Six Sigma, Belt (green, black) – velikou výhodou

· VŠ vzdělání velikou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1990636  Dátum zverejnenia: 7.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Velice motivující