Projektový manažer v oblasti logistiky

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.02.2015
Mzdové podmínky (brutto)
Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chtěli byste pracovat u popřední výrobno-distribuční společnosti na projektové logistické pozici? Máte zkušenosti s transportní logistikou, technickou i transportní dokumentací, mluvíte anglicky? Máme pro Vás nově vytvořenou pozici senior logistického projektového specialistu v centru Prahy.

Vaše denní náplň práce:
Cílem pozice je zabezpečení bezproblémového doručení materiálu od dodavatelů v rámci projektu. Budete pracovat na jednom uceleném projektu, denně komunikovat v angličtině, zabezpečovat veškerou dokumentaci.
• Denně připravujete a kontrolujete veškerou potřebnou transportní
dokumentaci pro konečného zákazníka
• Řešení problémů při nadrozměrní přepravě (technické parametry,
dokumenty, způsoby přepravy)
• Plánování doručení zboží k zákazníkovi
• Výběr vhodné metody přepravy a zabezpečení přepravy
(objednání)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• Pracovní příležitost na hlavní pracovní poměr
• Zajímavou stáž v mateřské společnosti
• Výkon práce v centru Prahy (Praha 2)
• Komplexní projektovou logistickou pozici, kde budete odpovídat za
celý proces shippingu
• Kromě platu taky zajímavé benefity (budou prezentovány na
osobní schůzce)

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a průvodní dopis.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpowergroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co na výkon daný pozice potřebujeme:
• Aktivní znalost anglického jazyka – slovem i písmem (min. B2)
• Předešlou praxi v oblasti transportní logistiky, projektového řízení
• Znalost technické dokumentace
• Flexibilitu co se týče zaškolení v zahraničí (několik týdnů v
zahraničí)
• Znalost a zkušenost s logistickou dokumentací
• Pečlivost a zaměření na detail

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1951925  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující