Aktivní využití německého, francouzského nebo španělského jazyka - zákaznická podpora v mezinárodní IT společnosti.

Experis

Business Complex Titanium Tř. Nové sady, 602 00 Brno, Praha, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta - IT společnost se sídlem jak v Brně tak v Praze hledáme vhodné kandidátky či kandidáty na pozici:

IT zákaznická podpora

Komunikace v cizích jazycích je Vaším koníčkem a chcete, aby se stala Vaší náplní práce? Potřeby zákazníků jsou pro Vás na prvním místě? Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici IT Technical Support.

Mezi základní pracovní náplň patří:

- Komunikace s klienty a odd. (email, telefon)
- Komunikace s IT specialisty
- Příjem a kontrola ticketů
- Základní troubleshooting
- Poskytování profesionálních služeb klientovi

Požadované schopnosti:

- Znalost jednoho z těchto jazyků na pokročilé úrovní (Němčina, Holandština, Francouzština, Španělština, Portugalština (Brazilská), Maďarština + Rumunština)
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Proklientská orientace, dobré komunikační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace
- Předchozí zkušenost v zákaznickém servisu výhodou
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- Zajímavé platové ohodnocení
- Denní využití cizích jazyků
- Možnost seberealizace nejen v IT
- Mladý dynamický kolektiv – mezinárodní prostředí
- Moderní pracovní prostředí
- Lokalita: Brno

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na emailovou adresu [email protected].

Budeme se těšit na Vaše reakce :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Global leader of next-generation information technology (IT) services and solutions. Our mission is to enable superior returns on clients' technology investments through best-in-class industry solutions, domain expertise and global scale.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Španělský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1836137  Dátum zverejnenia: 28.4.2015