Account manager (služby) - nástup možný ihned!

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost působící v oblasti služeb, hledáme schopného kandidáta/tku na pozici:

ACCOUNT MANAGER (SLUŽBY) - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

VAŠE KLÍČOVÉ ÚKOLY:
• Rozvoj vztahů se stávajícími klienty na úrovni manažerů prodejen, školení personálu
• Návrhy řešení rozvoje maloobchodu našich partnerů
• Kreativní marketingové nápady pro rozvoj a růst tržeb v obchodech našich partnerů
• Poskytování zpětné vazby pro marketing a obchodní oddělení

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe v oblasti prodeje min. 1 rok, velkou výhodou v oblasti služeb
• Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
• Obchodní duch, proaktivní přístup, flexibilita
• Výborné komunikační dovednosti, otevřená a motivovaná osobnost

NABÍZÍME VÁM:
• Zázemí silné zahraniční společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, schopností a dosahovaných výsledků
• Výjimečné firemní benefity
• Možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů
• Nástup možný ihned
• HPP
• Lokalita: Praha 1

Dodatečné informace :
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1698613  Dátum zverejnenia: 17.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 27000 Kč/měsíc