Konstruktér/ ka – (Automotive)

Experis

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Konstrukce 3D modelů a 2D výkresů pomocí příslušných CAD nástrojů
*V případě vícero zkušeností možnost vedení menšího týmu, zodpovědnost za konstrukční práci celého týmu
*Tvorba kompletní konstrukční dokumentace v příslušných aplikacích
*Technická podpora a analýza projektů a konstrukční příprava pro jejich realizaci
*Úzká spolupráce s týmem inženýrů a techniků
*Komunikace se zákazníkem
*Připravování podrobných test reportů podle potřeby

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí nadnárodní společnosti
*Možnost profesního a osobního růstu
*Motivující finanční ohodnocení plus balíček firemních benefitů
*Využití nejnovějších technologií a poznatků
*Uplatnění jazykových znalostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/VŠ technického směru
*Znalosti výrobních procesů a postupů z produkce kovů, plastů, či elektra
*Výborná orientace v technické a výkresové dokumentaci
*Znalost práce s CAD systémy (např. Catia, SolidWorks, Inventor, ProE, AutoCAD…)
*Alespoň středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
*Analytické a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1692921  Dátum zverejnenia: 13.2.2015