Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Masérka v Hoteli Zochova chata**** - práca v krásnom prostredí

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Modra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 250 EUR/mesiac+ príplatky za víkendy, nadčasy a iné bonusy sú odmeňované extra - výška mzdy závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Masérka v Hoteli Zochova chata**** - práca v krásnom prostredí:

  • Vykonávanie niekoľkých druhov masáží a procedúr podľa hotelovej ponuky.
  • Poskytovanie informácii klientom o priebehu, účinku a trvaní jednotlivých masáži a procedúr.
  • Podávanie informácii o ostatných produktoch a tovaroch predávaných v rámci Wellness & Spa centra.
  • Tímová spolupráca kolektívu Wellness & Spa.
  • Udržiavanie poriadku na svojom pracovisku, ako aj v priestoroch celého Wellness & Spa.

Typický deň na pracovnej pozícii: Budete vykonávať masáže a procedúry podľa hotelovej ponuky, poskytovať informácie klientom a podávať informácie o ostatných produktoch a tovaroch predávaných v rámci Wellness & Spa centra. Budete sa tiež podieľať na tímovej spolupráci s kolektívom Wellness & Spa a udržiavať poriadok na svojom pracovisku a v priestoroch celého Wellness & Spa.

Pracovná doba typická pre pozíciu: Pracovný čas bude zväčša podľa potreby klientov a objednávok, s prípadnou flexibilitou vo vašom harmonograme, ktorý bude koordinovaný s kolektívom Wellness & Spa.

  • Môžeš pracovať v krásnom horskom prostredí 4* hotela.
  • Máš dlhodobú pracovnú perspektívu s možnosťou pracovného rastu.
  • Máš bezplatný vstup do Wellness & Spa centra a Fitnes centra.
  • Môžeš si užiť bezplatný pobyt na jednu noc pre 2 osoby s raňajkami a neobmedzeným vstupom do Wellness & Spa.
  • Tvoji rodinní príslušníci môžu využiť zľavu 50% na vstup do Wellness & Spa centra a 35% na ubytovanie.
  • Môžeš sa tešiť na letný a zimný teambuilding a Vianočný večierok.
  • Okrem toho máš k dispozícii aj ďalšie benefity, ktoré ťa určite potešia.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

masérka / fyzioterapeutka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Máte vysvedčenie o maturitnej skúške a certifikát na masáže
  • Ovládate klasickú, reflexnú, aroma, masáž chodidiel, masáž lávovými kameňmi prípadne iné...
  • Ste flexibilný/á
  • Máte profesionálny prístup
  • Ste lojálny/á
  • Ste kreatívny/á

Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 34 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4809660  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac